(скорочено)
Тема: Образ Климка. Сюжет
Мета: охарактеризувати образ Климка, головного героя повісті;узагальнити
і систематизувати вивчений матеріал; розвивати вміння грамотно висловлювати власні думки, спостереження, аргументувати свої твердження, погляди; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати
важливі гуманні якості людини
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань
Обладнання: портрет Григора Тютюнника, текст твору,зошити,
дидактичний матеріал
Ідеалом для мене завжди
була доброта ,
самовідданість і
милосердя людської душі
у найрізноманітніших
його проявах.
Г.Тютюнник
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація
опорних знань.
Бесіда:
1.
Визначити жанр твору «Климко». Доведіть
2.
Визначити особливості побудови твору, де сюжет включається в розповідь
немов у рамку.
(Обрамлення: початок і кінець
твору. Подорож по сіль. Всередині твору подорож переплітається зі спогадами мирного життя).
Розгадування кросворду:
Пригадаємо
сюжет твору.
Кросворд :
Д
|
Е
|
Б
|
А
|
Л
|
Ь
|
Ц
|
Е
|
В
|
Е
|
|
Ю
|
Ш
|
К
|
А
|
|||||||
С
|
О
|
Л
|
Д
|
А
|
Т
|
|||||
Н
|
А
|
Т
|
А
|
Л
|
Я
|
|||||
Д
|
І
|
В
|
Ч
|
И
|
Н
|
А
|
||||
С
|
І
|
Л
|
Ь
|
|||||||
О
|
С
|
І
|
Н
|
Ь
|
||||||
К
|
А
|
Р
|
Т
|
О
|
П
|
Л
|
Я
|
|||
З
|
У
|
Л
|
Ь
|
Ф
|
А
|
Т
|
1
|
||||||||||
2
|
||||||||||
3
|
||||||||||
4
|
||||||||||
5
|
||||||||||
6
|
||||||||||
7
|
||||||||||
8
|
||||||||||
9
|
1.
Як називалася станція де жив Климко?
2.
Що приготував Климко для дядька Кирила востаннє?
3.
Хто дав Климкові галети?
4.
Назвіть ім'я
вчительки Климка і Зульфата.
5.
Кого врятував Климко та швець на базарі?
Немає коментарів:
Дописати коментар